Web Ofis ERP

Web Ofis Nedir?

Web Ofis Web Tabanlı Bir Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Uygulamasıdır

  • Benzer işleri yapan diğer ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımlarının büyük çoğunluğu masaüstü uygulamasıdır. Dolayısıyla sizi bir bilgisayara mahkum ederler.
  • Ancak Web Ofis’i internetin olduğu her yerde örneğin ofisinizde, evinizde, seyahatte, dizüstü bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tablet bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.
  • Verileriniz bulut sisteminde depolanır. Her yerden ulaşmanıza imkan tanınır.

Web Ofis Zahmetsizdir

Benzer işleri yapan diğer yazılımlar hem yazılım bedelleri ile, hem de uygulamanın çalışabilmesi için gereken sunucu, yedekleme üniteleri ve diğer teknik maliyetler ile size yüktür. Web Ofis sizden sadece mütevazi bir bilgisayar veya mobil cihaz ister. Gerisini kendisi halleder.

Web Ofis Güvenlidir

Web Ofis’de bulunan her şirket kendi veritabanında diğerlerinden bağımsız çalışır. Bu veritabanları düzenli olarak farklı lokasyonlardaki bilgisayarlara yedeklenir. Böylece olası bir kriz anında kısa süre içinde sistemin yeniden aktifleşmesi sağlanır.

Ayrıca ...

  • Web Ofis'e geçiş aşamasından, sistemin eğitimine ve sonraki aşamalardaki problemlerinizin giderilmesi adına desteğe hazırız.Verileriniz; günlük, haftalık ve aylık olarak bulutta yedeklenir.
  • Biz e-ticaretten tutun, personel kıyafetlerinin takibine kadar aslında çoğu şeyi düşündük. Ama siz şirketinize özel olsun istediğiniz modüller varsa bize söyleyin, size hazırlayalım.
  • Web Ofis ile bir masaüstü ERP uygulaması ile yapılabilecek her şeyi yapabilirsiniz. Tüm Web Ofis modülleri, popüler ofis uygulamaları (örneğin Microsoft Excel gibi) uyumlu çalışır. Verilerinizi hem Web'de hem de ofis uygulamanızda görebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Referanslarımızdan Bazıları